ביוגרפיה / Biography

 

דר' אביגדור זוננשיין כיום דר' אביגדור זוננשיין משמש כמהנדס מערכות ותהליכים באחד מפרויקטי רפאל. בנוסף, דר' זוננשיין הוא בעל מינוי של עמית מחקר בכיר, במסגרתו הוא מקדם הנדסת מערכות ותהליכים מערכתיים בפרויקט, בחטיבה וברפאל. כמו כן, דר' זוננשיין משמש כיו"ר וועדת ההיגוי של רפאל בקהילה במסגרתה הוא מוביל את יישומי האחריות החברתית של רפאל ואנשיה.

דר' זוננשיין שימש בסדרת תפקידים בכירים ברפאל במגוון תחומים: אמינות, ניסויים, תכ"מ, איכות, הנדסת מערכות ותפעול.
דר' זוננשיין משמש בטכניון כמנחה של סטודנטים לתארים גבוהים, יוזם ושותף למחקרים בתחומים מערכתיים מגוונים.

במישור הלאומי, דר' זוננשיין מכהן כיו"ר וועדה מרכזית לתקינת ניהול ואיכות במכון התקנים. כמו כן, הוא משמש כיו"ר וועדת השיפוט בתכנית הפרס הלאומי לאיכות ולמצוינות בעסקים. בעבר שימש דר' זוננשיין בסדרת תפקידים במישור הלאומי, כמו: מנהל המרכז לאיכות ומצוינות במשרד ראש הממשלה, ראש אגף איכות והסמכה במכון התקנים, נשיא האיגוד הישראלי למהנדסי מערכות INCOSE_IL.

במישור הבינלאומי, אביגדור פעיל באיגוד הבינלאומי להנדסת מערכות INCOSE, חבר בוועדות התוכנית של הכנסים, משמש כיו"ר של מושבים ופאנלים. בשנת 2010 היה הראשון מישראל שקיבל את התואר המכובד שלMember FELLOW של INCOSE ובזה זכה אביגדור להכרה בינלאומית על פעילותו הברוכה באיגוד על הטמעת הדיסציפלינה של הנדסת המערכות בארץ ובעולם.